Полезно
+0 up   -0 up

ПОКУПКА НА ЖИЛИЩЕ

Имам закупени два съседни апартамента при предварителна уговорка със строителния предприемач те да бъдат обособени като едно единствено жилище.В тази връзка бе поставена входна врата,като при това не са правени никакви преустройства.При това положение достатъчно ли е в нотариалния акт да се запише,че апартамент 1 и апартамент 2 са обособени като едно жилище и нужно ли е да се извършват други формалности и ако да-какви,колко време ще отнеме цялата процедура,трябва ли да се заплащат някакви суми и какви ? Има ли нужда от нов проект ,разрешение за строеж и ново УВЕ,както и нова скица,за да се издаде нотариален акт,да се откриват нови партиди във ВиК и Енергото ? Не намират ли в случая приложение нормите на параграф 5,т.30 от Допълнителните разпоредби на ЗУТ,чл.40,ал.1параграф 1 от ДР на ЗУТ,както и на чр.185 също от ЗУТ,както и на чл.25,ал.2 от ЗМДТ ? Предварително Ви благодаря !Моля Ви за спешен отговор. Желая Ви успех във всички начинания !
Име:
E-mail: Моля оставете телефон или e-mail за връзка.
Телефон:
Заглавие /
Ключови думи:
Въпрос /
Коментар:
Оставащи символи: 1200
Ако е нужно посочете населеното място, за което се отнася запитваването:
Отговорете на въпроса:  
    	    	
 
© ГеоИмот ЕООД www.geoimot.com Политика за конфиденциалност  
.