Полезно
+0 up   -0 up

Как може да придобием обществена стая?

 Здравейте!

В Закона за управление на етажната собственост се дава право на общото събрание да се разпорежда с етажната собственост. Не може да Ви я продадат, но може да Ви се учереди право на ползване за дълъг период ако това Ви устройва.
Вижте чл. 11, точка 10 г) предприемане на подготвителни действия за учредяване на право на ползване, строеж, надстрояване, пристрояване или промяна на предназначението на общи части при спазване изискванията на действащото специално законодателство;
За повече информация за свикване на общ събрание може да се обърнете към домоуправителя.
С уважение,
Геоимот ЕООД

Име:
E-mail: Моля оставете телефон или e-mail за връзка.
Телефон:
Заглавие /
Ключови думи:
Въпрос /
Коментар:
Оставащи символи: 1200
Ако е нужно посочете населеното място, за което се отнася запитваването:
Отговорете на въпроса:  
    	    	
 
© ГеоИмот ЕООД www.geoimot.com Политика за конфиденциалност