Полезно
+0 up   -0 up

имаме ПУП влязъл в сила 2008г (изработен по искане) даващ право за строеж на 3-ет жилищна сграда и

Здравейте, имаме ПУП влязъл в сила 2008г.(изработен по наше искане), даващ право за строеж на 3-ет. жилищна сграда и определящ площта на парцела. Строителство не сме осъществили. През 2010г. влиза в сила ОУП на целия квартал с други параметри за нашия УПИ - намалена площ по чл.16 ЗУТ и макс. 2 ет. застрояване. Правилно ли е това, заварените ПУП не следва ли да запазват действието си? Наличието на ПУП от 2008г. основание ли е да обжалваме Заповедта по чл.16 ЗУТ? Предварително благодаря!
Име:
E-mail: Моля оставете телефон или e-mail за връзка.
Телефон:
Заглавие /
Ключови думи:
Въпрос /
Коментар:
Оставащи символи: 1200
Ако е нужно посочете населеното място, за което се отнася запитваването:
Отговорете на въпроса:  
    	    	
 
© ГеоИмот ЕООД www.geoimot.com Политика за конфиденциалност